Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Lidské zdroje

Náš vztah se zaměstnanci vystihuje motto:

„VEZMĚTE MI MÉ TOVÁRNY A SPALTE MÉ BUDOVY, ALE NECHTE MI MÉ LIDI A JÁ MŮJ PODNIK VYSTAVÍM ZNOVU“

Henry Ford

Naši zaměstnanci,  jejich potenciál a  trvalý rozvoj  spojený s prohlubováním znalostí a dovedností ve vysoce odborných činnostech a  zodpovědná manažerská a týmová práce jsou základem úspěchu a dalšího  růstu  naší  společnosti.

Vše záleží jen na lidech. Na jejich profesionalitě, kreativitě, zkušenostech, pečlivosti a spolehlivosti. Na jejich schopnosti navazovat vztahy, nabídnout vždy něco navíc, otevřeně naslouchat argumentům.  Společně pak lze nacházet nová řešení, náměty a posouvat hranice možného.

Naši zaměstnanci takoví jsou.

Společně se zaměstnanci jsme proto v roce 2010 v rámci vzdělávacího projektu Adaptabilita", který byl spolufinancován z  fondů Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a za pomoci poradkyně PhDr. Aleny Přidalové zahájili implementaci standardu Investors in People v naší společnosti.

Na základě  posouzení naší práce se zaměstnanci  a   kontrolního  auditu jsme pak v roce 2011 získali certifikát Investors in People (IIP) , který je jediný mezinárodně uznávaný standard v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který staví zaměstnance do středu strategie a efektivity společnosti. V roce 2014 jsme certifikát zdárně obhájili a získali jsme dokonce stříbrnou plaketu Investors in People.

Sleduje schopnost podniku zaměstnance efektivně využívat a rozvíjet jejich potenciál v souladu s cíli a strategií společnosti. Standard IIP tak představuje účinný nástroj pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců, jejich flexibility, motivace a produktivity práce, což se projeví ve zvyšování výkonnosti celé společnosti.