Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Tváření kovů

Pro ekonomickou a efektivní vlastní výrobu a služby zákazníkům v rámci přípravy výroby polotovarů probíhá na středisku D63 tváření kovů ohýbáním, skružováním a lisováním. Parametry výstupních profilů jsou limitovány průjezdním profilem vrat výrobních hal (průměr 3 metry) a maximálními technologickými parametry strojního vybavení

Skružování

Technicky je středisko D63 vybaveno pro skružování plechů, plochých výrobků a profilů. Skružování plechů a plochých výrobků je zajištěno tříválcovou skružovačkou AK BEND s parametry 3010 x 10 mm. Maximální průměr zkruženého plechu při délce tři metry je také tři metry (limit vrat haly). Minimální průměr dle tloušťky materiálu je cca. 285 mm. Na objednávku zákazníka je možno skružený polotovar svařit a případně nastavovat do maximální délky 12 metrů. V případě výroby potrubí s přírubovými spoji dodáme hotový výrobek včetně povrchových ochran.

Při skružování profilů a případně ploché oceli „na hranu“ využíváme dvě skružovačky profilů (JESAN KOVO YZL 60-30) s parametry např. profil L 60 x 60 x 8 mm, plochá ocel 80 x 16.

V případě výroby přírub pro zákazníka (ať z profilů nebo ploché oceli) zajišťujeme kompletní výrobu – materiál, skružení, svaření, vyvrtání otvorů a povrchovou ochranu.

3.jpg 3.jpg 3.jpg 3.jpg 3.jpg

Ohýbání

Středisko D63 zajišťuje ohýbání plechů na ohýbačkách s parametry 2000 x 2 mm a 1000 x 4 mm.

Lisování

Pro potřebu tváření plechů lisováním nabízíme jak ruční, tak hydraulické lisy. Největší lis dosahuje tlaku 250 bar na stole 1600 x 1200 mm. Tento lis je doplněn hydroagregátem pro lisování s možností vydutí vodním tlakem ve speciálních formách.

Ilustrativní obrázek