Pronájem školicího centra

Toto školicí centrum získalo v rámci 77. Žofínského fóra ocenění za nejlepší podnikatelský projekt v kategorii Školicí projekt roku 2007. Soutěž vyhlásila Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Sdružením pro zahraniční investice AFI.

VVUÚ, a.s. – školicí středisko pro oblast provozní, protipožární a protivýbuchové bezpečnosti.

 

Aula

 

 

VVUÚ, a.s. nabízí pronájem moderně zařízeného Školicího centra.

Celé školicí centrum je po celkové rekonstrukci – moderně vybavené nábytkem a strukturovanou kabeláží s připojením na Internet. Jsou zde také umístěny trenažéry, simulátory a technologické modely reálných systémů, které reagují na bezpečnostní rizika, požáry a výbuchy. Poskytujeme rovněž odborné vzdělávání studentů, zaměstnanců a organizací v oblastech, ve kterých společnost působí je akreditovaná a certifikovaná. Školicí centrum je ideální pro pořádání seminářů, konferencí, prezentací, školení, obchodních jednání a podnikových akcí.

Aula (místnost č. 506) pro cca 65 lidí a zasedací místnost (místnost č. 507) pro cca 22 lidí jsou ozvučené a klimatizované.
Dále je k dispozici jazyková učebna (místnost č. 505), která je taktéž klimatizována, a určena pro cca 12 lidí. Příjemné, klimatizované prostředí místností je vybaveno samozřejmě veškerou moderní audiovizuální technikou, včetně dataprojektoru s plátnem a bezdrátového mikrofonu.
  

     

Pro konání různých akcí je k dispozici taktéž kuchyňka vybavená myčkou na nádobí, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, plotýnkovým vařičem a kompletní škálou nádobí.

Nabízíme zajištění občerstvení ve formě nápojů, malého pohoštění (chlebíčky, koláčky) nebo rautu v našich prostorách, popř. obědu či večeře v přilehlém restauračním zařízení.

Ceník pronájmu

 


KONTAKT      

Jméno, E-mail Telefon Fax
Zodpovědná osoba ŠC Eva Sajašová
596 252 470, 725 186 985 596 232 098