Divize 60 - strojírenská výroba

Budova 19

Divize 60 - Strojírenská výroba realizuje svoji produkci ve dvou výrobních halách o ploše 1135 m2 a 1190 m2. Výrobní program divize je zaměřen zejména do dvou hlavních segmentů: 

a) Výroba bezpečnostních a protiprašných produktů ve vztahu k firmám, zabývajícím se hornickým způsobem dobývání. Jedná se o následující sortiment:

  Mokrý odlučovač prachu  Těžký kříž průniku důlních děl  Tlumiče hluku

Pěnotvorné zařízení  Průvětrníky 

Hydrant  Závěsné háky a předsunuté výztuže

b) Výroba ocelových konstrukcí a speciálních dílců pro investiční celky ve stavebnictví, energetice apod.

Zde se jedná o střední a těžké konstrukce do hmotnostního formátu jednotlivých modulů 8000 kg a prostorové ocelové uzavřené a otevřené svařence s přesným opracováním. Provádíme povrchovou ochranu nátěry, lakováním.

Obě výrobní haly jsou vybaveny manipulačními prostředky - mostové jeřáby o nosnosti 8 000 kg, vysokozdvižné vozíky, nákladní automobil VW Crafter.

Výrobní potenciál

Divize 60 - Strojírenská výroba disponuje kromě svářeček pro svařování v ochranné atmosféře směsných plynů ( MIG,MAG ) určené pro těžký provoz také základním strojním vybavením pro obrábění kovů - soustruhy, frézkami, zakružovačkami plechů a profilů, ohýbačkami plechů, strojními nůžkami, pásovými pilami, vrtačkami sloupovými i magnetickými.

Hala odboru 62  Hala odboru 62

Projekce těžkého kříže průniku důlních děl v 3D
 

Lidské zdroje

Lidské zdroje tvoří tým zkušených techniků, svářečů schopných svařovat v souladu s ČSN 73 2601 (D60 je držitelem tzv. „velkého svářečského průkazu), zámečníků a obráběčů s dlouholetou zkušeností, kteří jsou připraveni splnit požadavky našich zákazníků.


KONTAKT

Jméno, E-mail Telefon Fax
Vedoucí divize Ing. Vladimír Dvořák 596 252 489
Sekretariát Marie Tomanková 596 252 341 596 252 165